Godinë Banimi 3 dhe 5 kate me Podrum, pranë Parkut Kombëtar të Liqenit, në afërsi të Qendrës së Tiranës, pranë kopshtit zoologjik.

lexoni më tepër...
 

Ndiqni perëndimin e diellit mbi det në një nga perlat e bregdetit shqiptar. Largohuni 38 km nga Tirana për të jetuar në një ëndërr.
Projekt vilash dhe apartamentesh në një sipërfaqe 50.000 m².

lexoni më tepër...
 
 
 

Partnerėt

Sigurisht qė njė pjesė e efikasitetit tė kompanisė Dudaj Konstruksion i takon jo vetėm stafit tė saj shumė produktiv, por edhe partnerėve tė saj strategjikė me institucione shumė tė besueshme dhe tė respektuara qė sigurojnė pajisjet, anėn financiare, materiale, siguracionin, lidhjet etj. Duke qenė njė partner i besueshėm dhe i besuar nga tė tjerėt Dudaj Konstruksion-i e ka mbajtur si partnere financiare tė parė Bankėn Kombetare Tregtare ( BKT ) pėr 10 vjet, tashme nje partneritet strategjik eshte vendosur me Banken San Paolo Imi. Sigali-i, njė nga kompanitė tona tė sigurimeve, ka qenė gjithashtu njė nga ndėrmjetėsit tanė kryesorė tė lidhjeve tė ndryshme pėr mė se 10 vjet. Partneritetet e gjata dhe shumė tė besuara qė ka krijuar Dudaj pėr mė se 10 vjet na japin mundėsinė tė ofrojmė shėrbime dhe materiale ndėrtimi te tė cilat klientėt tanė kanė arritur tė kenė besim.